Hoşgeldiniz…

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yaşantımız da gelişip değişmektedir. Bunlardan bir tanesi de web tasarımdır. İnternetin kullanılmaya başlamasıyla birlikte ürün satan bir firma için Web Tasarımın önemi daha da artmıştır. Ancak bunun olabilmesi için iyi bir web sitesine ihtiyacınız var. adaDizayn‘da bunun için var.

adaDizayn Web Tasarım olarak sizlerin güvenini kazanmak, yaptığımız işlerle sizleri mutlu etmek önceliğimizdir. Bu bağlamda şu anda Web Tasarımı yapan bazı kişi ve kurumların aksine hiç bir aşamada sizleri ileride zor durumda bırakacak sizin adınıza Domain Tescili vb. uygulamalar yapmıyoruz. KONTROL SİZDE…

adaDizayn Web Tasarım olarak %100 müşteri memnuniyeti, doğru bilgilendirme ve doğru yönlendirme odaklı çalışıyoruz. Etik kurallarımız çerçesinde ileride sizi sıkıntıya sokacak hiç bir oluşuma girmemeyi taahhüt ederiz.

Neden adaDizayn?

Tecrübe

adaDizayn Web Tasarım, tecrübesiyle teknik ve tasarım teknik anlamdaki kabiliyetini, internet konusundaki birikimini ve yaratıcılık yeteneklerini müşterilerine gerçek anlamda iş çözümleri sunmak için kullanmaktadır. adaDizayn Web Tasarım web tabanlı ticaret stratejisindeki uzmanlığını, gelişen işin nasıl yapılacağını bilerek uygular. Yazılım ve tasarım alanındaki deneyimini, müşterilerinin ihitiyaçlarını karşılamak için kullanır.

Yaratıcılık

İnternet üzerinden düzenlediğiniz kampanya yada tanıtımlarınızın başarısı, zekice uygulanmış ve yaratıcı bir tasarıma dayanır. Hemen her projenin ziyaretçilerin katılımının sağlanmasına yönelik olmasını sağlarız. Bu sayede müşterilerimizin kendi alanlarında lider konumda olmalarını sağlarız.

Teknoloji

adaDizayn Web Tasarım, tasarım ve yazılım konusundaki uzmanlığını, hemen her seviyedeki işletmeleri etkileyecek son teknoloji ile birleştirir. Projenizin uygulanması sürecinde web sayfası yada dahili sistemlerinizin entegrasyonunda müşterilemizin zaman ve paradan tasarruf etmesini sağlarız. adaDizayn Web Tasarım dahili ve harici web uygulamaları, içerik yönetim sistemleri yazılım geliştirme ve tasarımlarında uzmanlığa sahiptir.

Samimiyet ve Dürüstlük

adaDizayn Web Tasarım elbette tüm pazarlama stratejiniz için etkin olabilecek her duruma uygun tek bir çözüm olamayacağının farkındadır. Mümkün olduğunca tasarım ve yazılım alanında çok yönlü olup ölçülebilir sonuçlara ve yapmış olduğunuz yatırımın geri dönüşünü en kısa zamanda almanızı amaçlar. Internetteki yerinizi sizlere anlatarak projenizin gelebileceği yerin üzerinde vaatlerde bulunmadan gerçekçi sonuçları sizlere açıklar.

Vizyon

adaDizayn Web Tasarım müşterilerinin her işinde başından sonuna kadar, internet dünyasından alınabilecek azami fayda için, uzun soluklu bir web pazarlama stratejisini önerir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile, müşterimizi ve sektöründeki rekabeti etraflıca araştırır, kısa ve uzun vadede hedefleri tanımlar, stratejik pazarlama planı oluşturur ve daha da önemlisi bu projeleri hayata geçirir ve takip eder. İsteğimiz müşterilerimizle sürekli yeni fikir ve projeler oluşturup belli periyotlarla hayata geçirip, uzun süreli ilişkiler içerisinde olmaktır.

Nasıl Çalışıyoruz?

Sizlerle detaylı bir ön görüşme yapar ve gerçekten ne istediğini bilen kalite arayışında ve özgünlük seçicisi müşterilerin bizleri tercih etmesini isteriz. Fiyat elbette önemlidir. Fakat çok uygun fiyatlara üst düzey işler yaptığımızı da bilmenizi isteriz. Bizimle çalışmak isteyen müşterilerimize kısa ve orta vadede yatırımlarının karşılıklarını hakkıyla teslim ederiz. Ayrıca iş başlangıcında bir sözleşme imzalayarak karşılıklı olarak taahhütlerimizi garanti altına alırız.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Geniş Bilgi için

adaDizayn Web tasarım / iletisim@adadizayn.web.tr / 0 256 612 66 60
Bize Ulaşın